Today’s Odia Rashifal

ମେଷ ରାଶି

ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ହେବ | ବିଶ୍ୱାସର ପାତ୍ର ହୋଇପାରନ୍ତି | ଶୃଙ୍ଖଳା ବଜାଇ ରଖିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ | ଦେହ ଭଲ ରହିବ | ଆମୋଦ ଅଭିଳାଷୀ ହେବେ | ସମର୍ଥନ ଯୋଗାଡ କରିବେ | କ୍ଷତିରେ ପଡି ପାରନ୍ତି | ଧୈର୍ଯ୍ୟର ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ | ଗଣ୍ଡଗୋଳର ଭଗି ହେବେ | ଚାକିରୀରେ ସଂକୁଚିତ ହୋଇ ଚଳିବେ | ଜଂଜାଳ ଦୂରୀ ଭୂତ ହେବ | ପ୍ରୟ ସମାଗମ ଘଟିବ | ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ | ଶୃଙ୍ଖଳା ବଜାଇ ରଖିବେ | ପ୍ରିୟ ସମାଗମ ଘଟିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସନ୍ତାନସନ୍ତତିକ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ଜନକ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ତୁଳନାରେ ବ୍ୟୟ ବହୁଳ ହୋଇପାରେ | ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି

ମାନସିକ ଦୃଢ଼ତା ବଢିବ | ନୂତନ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହୋଇପାରେ | ମନ ବଳ ଟାଣ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରେ ପଡିବେ | ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଯାତ୍ରାଦିନେ ଖର୍ଚ ବଢିବ | ବିବାଦୀୟ ଘଟଣା ଜଟିଳ ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁ ଦ୍ଵାରା ଅପଦସ୍ଥ ହେବେ | କର୍ତ୍ତୁପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ଘଟିବ | ବିଶିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କର ସହାୟତା ମିଳିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହରାଇବେ | କର୍ମ ସ୍ଥଳରେ ବିଳମ୍ବ ଯୋଗ ରହିଛି | ଦିନ ସାରା ବିବ୍ରତ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଶାରୀରିକ ବାଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଦ୍ଵନ୍ଦ ଉପୁଜିବ | କର୍ମରେ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ଚାକିରୀରେ ନିଜ ସ୍ଥିତି ସମ୍ଭାଳିନେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି

ଗୋ -ମୋଷାଦିରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ | ଅଳ୍ପ ରକ୍ଷା ପାଇଯିବେ | ଆକସ୍ମିତ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପଡିପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷତ୍ରରେ ଅବନ୍ନତି ଘଟିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ | ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବେ | ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଲୋକ ପ୍ରିୟତା ବଢ଼ାଇବେ | ଅର୍ଥାଭାବ ଦୂରେଇ ଯିବେ | ଶତ୍ରୁ ସମୁଖୀନ ହେବେ | ଆକସ୍ମିକ ଭାବେ ଧାନ ଲାଭ ହେବ | ଦକ୍ଷତାକୁ ଉପଯୋଗ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ଜନକ ହେବ | ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବ | ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ହୋଇପାରେ | ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନ ଦୁଃଖରେ ସମୟ କାଟିବେ | ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ନେଇ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗେଇବେ | ଵ୍ୟଵସ୍ୟରୁ ମାଧ୍ୟମ ଫଳ ମିଳିବ |

କର୍କଟ ରାଶି

ବିପଦରୁ ଉଧୁରୀ ଯିବେ | ଗୁରୁଜନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଘଟିପାରେ | କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ହେବେ | ଅପ୍ରିୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡିବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହରାଇବେ | ବନ୍ଧୁମାଳାରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ | ମନ ଭଲ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ କଟିବ | ଆୟ ମାଧ୍ୟମ ହେବ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ପାଇବେ | ଦୂର ଭ୍ରମଣ ଯୋଗ ରହିଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ଘଟିବ | ଗୃହରୁ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଦିନ ସାରା ବ୍ୟସ୍ଥା ରହିବେ | ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହେବେ | କର୍ମ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ବଢିବ | ଶାରୀରିକ ଆଘାତ ଘଟିପାରେ | କର୍ମ କ୍ଷ୍ୟେତ୍ରରେ ହାକିମଙ୍କ କୋପଦୃଷ୍ଟି ପଡି ପାରେ | ପଢାପଢିରେ ଆଗେଇବେ | ଆୟ ଖୁବ ଭଲ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି

ବୃଥା ଭ୍ରମଣ କରିପାରନ୍ତି | ସୁଖ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଦିନ ସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଭୋଗିବେ | କର୍ମ ଚଞ୍ଚଳ ହେବେ | ପରିସ୍ଥିତି ହେତୁ ସଂଯମ ହରାଇପାରନ୍ତି | ଭାତୃ ବିବାଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବେ | ପରିବାରୀକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖା ଦେବ | ଭାବ ପ୍ରବଣତା ବଢିବ | ଆଘାତ ପାଇଁ ପାରନ୍ତି | ମାନସିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ବଢିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେବ |  ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେବେ | କୁଟୁମ୍ବ ହେତୁକ ଅଶାନ୍ତି ବଢିବ | ବୃଥା କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ  ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକରିବେ | କର୍ମରେ ଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେବେ | ଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରୀରେ ବଦଳିର ସୂଚନା ମିଳିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ |  

କନ୍ୟାରାଶି

ଭାତୃବିବାଦ ଉପୁଜିବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ | ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗି ରହିବେ | ଅତିଥିଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ | ଅପ୍ରିୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡିବେ | ଦୂର ଦୃଷ୍ଟି ସଫଳ ହେବ | ବନ୍ଧୁମିଳନ ହେବ | ଧନାଦିରେ ତୃପ୍ତ ହେବେ | ମାନସିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ଉପଲବ୍ଧି କରିବେ | ଲାଭର ସଦଭାବି ହେବେ | ଶତ୍ରୁଠାରୁ ଉପକାର ପାଇବେ | ଇଛାକରିଥିବା ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ମନରେ ଉଦବେଗ ବଢିବ | ବିବାହ ଆଦି ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବେ | ପାରିବାରିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଗୃହରେ ବିବାଦ ଲାଗିବ | ନିଜ ମନକୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେବେ | ପରିଶ୍ରମର ବୃଥା ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବିତ ହେବ | ସବୁ କାମରେ ଆଗପଛ ହୋଇ ଦ୍ବନ୍ଦରେ ପଡି ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ | ବିଦ୍ୟାରେ କ୍ଷତିଘଟିବ |

ତୁଳା ରାଶି

ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇବେ | ବନ୍ଧୁବର୍ଗରେ ଅପ୍ରିୟ ହେବେ | ଆକସ୍ମିକ ହାନି ଘଟିବ | ପରିବେଶ ଲାଭପ୍ରଦ ହେବେ | ଯାନଦିରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ | ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଜୁଲମରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁସହ ମନାନ୍ତର ହେବ | ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିବ | ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିବ | ସମ୍ପଦରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଊଂଚ୍ଛ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ | ଚିନ୍ତା ଗ୍ରସ୍ଥ ହେବେ | ମିତ୍ର ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ୍ଦି ହେବେ | ଦୂରଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜି ପାରେ |  

ବିଛାରାଶି

ଭ୍ରମଣ|ଦିରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଆଶଙ୍କାରେ ଘାରି ହେବେ | ମାର୍ଗରେ ବିଘ୍ନ ଉପୁଜି ପାରେ | ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟପାଇପାରନ୍ତି | ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଅନ୍ୟପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଅସ୍ଥିରତା ବଢି ପାରେ | ବାଧ୍ୟହୋଇ ଅସତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ ବୃଧିହେବ | ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ | ବନ୍ଧୁ ଦର୍ଶନ ମିଳିବ | ଗୃହ ସଜ୍ଜାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଶତୃବିରାଧରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଅର୍ଥ ଉପରଜାମା ଅଧିକ ବଢିବ | ମାନସିକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବଢିବ | ମନ ଦୃଢ ରହିବ | ଭାତୃ ବିବାଦରେ ଅବସାନ ଘଟିବ | ଗୃହ କର୍ମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଭାତୃ ବର୍ଗରେ ଅପ୍ରିୟ ହେବେ | ଦାୟିତ୍ୱରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ | ମନ ମଧ୍ୟରେ ଭୟ ଲାଗିରହିବ | 

ଧନୁ ରାଶି

ଦାୟିତ୍ୱରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବ | ଦେହ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ମାତ୍ର କର୍ମକ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମସ୍ତକରେ ପୀଡା ଅନୂଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ଥ ହେବେ | ଆତ୍ମୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢିବ | କର୍ମରୁ ଆଗ୍ରହ ହରାଇବେ | ଦ୍ବନ୍ଦରେ ପଡି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ଖର୍ଚ ବଢ଼ିବାରୁ ବିଚଳିତ ହେବେ | ସବୁଦିଗରୁ ହତାଶ ହେବେ | ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଆୟାର ଯୋଗ ରହିଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେବ | ସାମାନ୍ୟ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି | ବୃଥା ଅପବାଦ  ଭୋଗିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ | ସରଳତାର  ସୁଯୋଗ ନେଇ ଶତ୍ରୁମାନେ ନିନ୍ଦା କରିବେ | ଚାଷରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି

ଉତ୍ସବାଦିରେ ଯୋଗ ଦେବେ | ବିଶ୍ୱାସ ହରାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ଘଟିବ | ଦ୍ବନ୍ଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ବଢିବ | ଅଭାବରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଆକସ୍ମିକ ହାନି ଘଟିପାରେ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଉଞ୍ଚଶିକ୍ଷ୍ୟା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ସୁଖସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଚିନ୍ତା ଦୂରେଇ ଯିବ | ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭ ଘଟିପାରେ | ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ସମସ୍ୟା ବଢିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳତା ଉପୁଜିବ | ବନ୍ଧୁ ସହ ମନାନ୍ତର ହେବ | ଦେବଦର୍ଶନ କରିବେ | ମନ ଅଶାନ୍ତି ରହିବ | ଅଧିକାରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ସମସ୍ୟା ବଢିବ | ଷଡଯନ୍ତ୍ରରେ ପଡିବେ | ଧୈଯ୍ୟ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟକରିଲେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟରେ ଅତିବାହିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭରାଶି

ସାମାନ୍ୟ ଅର୍ଥ ଲାଭ ଘଟିପାରେ | ଶତୃସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟର ପ୍ରେରଣାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଜଞ୍ଜାଳ ଏଡାଇପାରିବେ | ଅପେକ୍ଷା ଫଳବତୀ ହେବେ | ଭାତୃ ବିବାଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଂଶିକ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସୁଯୋଗର ସଦବ୍ୟବହାର କରିବେ | ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନିଜର ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହେବ | ଚାଷ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଭ୍ରମଣ|ଦିରେ ଆନନ୍ଦ ଘଟିପାରେ | ମାନସିକ ବ୍ୟସ୍ଥତା ବଢିବ | ଅଭାବ ଦୂରେଇ ଯିବ | ବିଦ୍ୟାରେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଘଟିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | 

ମୀନ ରାଶି

ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ମେଳାରେ ଦିନ କାଟିବ | ପରା ପାଇଁ କ୍ଷତିରେ ପଡିବେ | ଅଯଥାରେ ସମୟ କାଟିବେ | ମାନସିକ କଷ୍ଟ ଭୋଗିପାରନ୍ତି | ପଡୋଶୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | ମାନସିକ ବ୍ୟସ୍ଥତା ବଢିବ | ସହଯୋଗ ସୁଲଭ ହେବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଦେବେ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟୟ ବାହୁଲ୍ୟ ଘଟିପାରେ | ଧାର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ | ସ୍ଥିର ସମ୍ବାଦ ବଢ଼ିପାରିବେ | ନିଜକୁ ଅବହେଳିତ ମାନେ କରିବେ | ପଡୋଶୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ବଢି ପାରେ | ଦେହ ଭଲ ରହିବ | ସହଯୋଗ ସୁଲଭ ହେବ | ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ରହିଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ରାଜନୈତିକ ଜୀବନରେ ନୀଚ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୂର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହୋଇପାରେ |